IQ Alarm P

IQ alarm P (Personal) není ve skutečnosti technologické řešení, ale služba, která nabízí systematické a kvalitní využití možností moderních mobilních telefonů.

Velká část výrobců dnes běžně nabízí v rámci funkcí chytrého telefonu, tzv. SOS hlášení. Jde o tísňové hlášení formou SMS zprávy, která obsahuje informace o poloze osoby, která zaslání tísňové zprávy příslušnou manipulací s mobilním telefonem vyvolala.

Služba IQ Alarm P zajišťuje profesionální zpracování této zprávy v rámci dohledového pracoviště (PCO) s nepřetržitou profesionální obsluhou. Informace o majiteli příslušného mobilu jsou uloženy v databázi PCO a v příslušném okamžiku jsou využity tak, aby maximálně přispěly k pomoci ohrožené osobě.

Základní způsoby využití služby

Zajištění pomoci osobě v bezpečnostním ohrožení

PCO DEFTECH je vybaven širokou škálou přijímačů, které jsou připravené komunikovat s drtivou většinou přenosových zařízení monitorovaných objektů

  • pro ochranu je využívána prioritně výjezdová skupina soukromé bezpečnostní agentury působící v příslušném regionu, na mobil výjezdové skupiny je zaslána kopie tísňové zprávy s identifikací polohy mobilu, další informace poskytuje skupině operátor PCO
  • při přijetí tísňové zprávy je vyrozuměna Policie ČR a příslušná městská či obecní policie
  • jsou vyrozuměny všechny oprávněné osoby určené klientem

Zajištění pomoci osobě ve zdravotním ohrožení

PCO DEFTECH je vybaven širokou škálou přijímačů, které jsou připravené komunikovat s drtivou většinou přenosových zařízení monitorovaných objektů

  • pro zajištění pomoci je prioritně využívána místně příslušná zdravotnická služba, které jsou předávány veškeré zdravotnické informace, které klient pro tyto účely poskytl
  • jsou vyrozuměny všechny oprávněné osoby určené klientem

Další možné využití služby je možné individuálně dohodnout.

Dohledové centrum (PCO) DEFENDER

Každý typ systému IQ Alarm, tedy i IQ Alarm P, je vybavený komunikátorem GPRS a je nastavený tak, aby zajišťoval trvale kontrolované spojení s PCO Defender (náš pult centrální ochrany).

Pracoviště PCO Defender je vybaveno špičkovými technologiemi, je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 (366) dní v roce a je obsluhováno vyškolenými odbornými pracovníky.

Prostřednictvím PCO jsou non-stop střeženy všechny připojené zájmové objekty našich klientů po celém území ČR i mimo něj a jeho obsluha řídí veškeré akce v případě, že dojde k jakýmkoli nežádoucím změnám na střeženém objektu. Pro tyto účely naše PCO nepřetržitě přijímá a zpracovává kódové informace z instalovaných zabezpečovacích systémů nebo přijímá videosignál z instalovaných kamerových systémů.

Služby PCO Defender mohou naši zákazníci začít využívat už v okamžiku dokončení instalace libovolného systému IQ Alarm. Díky vysoké kvalitě našich služeb získá zákazník rychle, snadno a za nízkou cenu komplexní ochranu svého majetku s možností jejího dalšího rozšiřování. PCO Defender umí obsloužit také zákazníky s již nainstalovanými systémy od jiných výrobců.

Písek

Vladislavova 201/3, 397 01 Písek
(+420) 387 201 800
pisek@deftech.cz

Zobrazit detailní mapu

Praha

Olšanská 2643/1a, 130 00, Praha 3 - Žižkov
(+420) 267 316 468
praha@deftech.cz

Zobrazit detailní mapu

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.